Geri Dön

Senden Daha Güzel Emir kimdir? Emir'i oynayan Burak Çelik nereli, kaç yaşında, evli mi?

Burak Çelik, Senden Daha Güzel dizisinde Emir karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Başarılı isim, daha önce Kuruluş Osman dizisindeki performansı ile öne çıkmıştı. Sevenler ise Burak Çelik'in hayatını sorguluyor. Peki, Senden Daha Güzel dizisinin Emir'i Burak Çelik eşi kim, boyu kaç?

Senden Daha Güzel Emir kimdir? Emir'i oynayan Burak Çelik nereli, kaç yaşında, evli mi?

Senden Daha Güzel dizisinde Emir rolü ile öne çıkan Burak Çelik, İstanbul'da doğdu ve Best Model of The World yarışmasında birincilik elde etti. Karagül dizisindeki karakteri ile oyunculuğa adım attı. İşte, Burak Çelik hayatı...

BURAK ÇELİK KİMDİR?

Çelik, 21 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Babası Ordulu, annesi ise göçmen olan oyuncu, 2013 Best Model of Turkey ve aynı yıl katıldığı Best Model of The World birincisi seçildi. Yarışmada "En İyi Erkek Model" oldu.

Çelik, Karagül dizisinde canlandırdığı Serdar karakteriyle oyunculuğa adım attı. Ardından Hayat Sevince Güzel adlı dizinde Barış karakterini canlandırdı. Söz dizisinde ise Selim karakterini oynadı. 2019 yılında Sevgili Geçmiş'te Mahir karakterini sergiledi. 2020 yılında Kuruluş Osman dizisine Kongar karakteri ile dahil oldu ve 2022 yılında diziden ayrıldı. Oyuncu 2013-15 yılları arasında Ayşenur Özlan ile evliydi. Oyuncu 1,91 boyundadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber