Geri Dön

Senden Daha Güzel oyuncuları kimler, hangi isimler var? Senden Daha Güzel dizisi ne zaman, oyuncu kadrosunda kimler var ve konusu nedir?

Senden Daha Güzel dizisi kısa bir süre önce yayın hayatına başladı. FOX ekranlarında yayınlanan dizi her hafta salı akşamları izleyicilerle buluşuyor. Ketche'nin yönetmen koltuğunda oturduğu Senden Daha Güzel dizisinin senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu yazıyor. Peki Senden Daha Güzel oyuncuları kimler?

Senden Daha Güzel oyuncuları kimler, hangi isimler var? Senden Daha Güzel dizisi ne zaman, oyuncu kadrosunda kimler var ve konusu nedir?

Senden Daha Güzel dizisinnin oyuncu başrollerinde Cemre Baysel ve Burak Çelik rol alıyor. Salı akşamları ekranlara gelen dizide Efsun ve Emir arasında yaşananlar yer alıyor. Peki Senden Daha Güzel oyuncuları kimler? İşte Senden Daha Güzel dizisi konusu...

SENDEN DAHA GÜZEL OYUNCULARI KİMLER?

Cemre Baysel ve Burak Çelik’e; Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu.

SENDEN DAHA GÜZEL KONUSU

Dermatolog olarak çalışan Efsun (Cemre Baysel), Gaziantep’te bir köyde babasıyla birlikte çiftlikte huzur içinde yaşamaktadır. Annesi küçük yaşta onu ve babasını terk ederek İstanbul’a taşınmış ve Türkiye’nin en önemli estetik cerrahlarından biri olmuştur. Efsun‘a 12 yaşından bu yana görüşmediği annesinden bir anda haber gelir. Annesi ölüm döşeğindedir ve onunla son bir kez görüşmek istemektedir. Şoförünü göndererek Efsun’u İstanbul’a davet eder. Annesini görmek için İstanbul’a giden Efsun büyük bir sürprizle karşılaşır. İstanbul’un en büyük estetik kliniğinin sahibi olan annesi, Efsun’dan klinikte çalışmasını ister ve bunun için onu zorlar. Bütün bunlar yetmiyor gibi, şoför sandığı Emir (Burak Çelik) aslında annesinin ortağı Kaya Bey’in oğludur. Yakışıklı, karizmatik bir cerrah olan Emir, Efsun’un kliniği elinden almaya geldiğini sanıp Efsun ile mücadeleye girişir. Üstelik iki genç şirkete ait lojmanda komşudurlar…

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber