Geri Dön

'Seneye Bu Zamanlar' başlıyor

TRT 1 ekranlarında usta oyuncu Kerem Alışık'ın sunumuyla yayınlanacak olan 'Seneye Bu Zamanlar' başlıyor. Program, 4 Ağustos Çarşamba akşamı ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

'Seneye Bu Zamanlar' başlıyor

TRT 1’in yeni programı 'Seneye Bu Zamanlar', bu akşam ilk bölümüyle başlıyor. Haftada iki gün yayınlanacak olan 'Seneye Bu Zamanlar', her Çarşamba saat 22.15’de, her Pazar günü ise saat 20.00’de ekranlara gelecek..

Çekimleri uzunca bir süredir devam eden programın sunuculuğunu ise 'Bir Zamanalar Çukurova' dizisinde rol alan usta oyuncu Kerem Alışık üstleniyor.

GERÇEK HAYAT HİKAYELERİ KONU EDİLİYOR
Program, gerçek kişilerin kendileri için koydukları hedefleri bir sene içerisinde gerçekleştirmelerini konu ediniyor. Birbirinden farklı, gerçek hayat hikayelerinin konu edildiği programda katılımcılar, stüdyoda bulunan bir kapıdan geliyor ve “Seneye Bu Zamanlar” kendi hayatına dair gerçekleştirmek istediği hedefini anlatıyor.

Katılımcı aynı programda, ikinci kapıdan tekrar stüdyoya geldiğinde aradan bir yıl geçmiş oluyor. İkinci kapı açıldığında katılımcının hedefine ulaşıp ulaşamadığı ortaya çıkıyor.

İbrahim Tatlıses'ten 12 yıl aradan sonra ilk konserMüzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses,12 yıl aradan sonra ilk konserini Kuruçeşme'de verdi. Sahnede duygu dolu anlar yaşayan Tatlıses, en sevilen şarkılarını seslendirerek sevenleriyle hasret giderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber