Geri Dön

Serdar Ortaç isyan etti: Karım neredeyse ölüyordu!

Meslektaşı Yeliz Yeşilmen'in sözlerine Serdar Ortaç'tan yanıt geldi.

Serdar Ortaç isyan etti: Karım neredeyse ölüyordu!

Yeliz Yeşilmen, dün Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. Yaşilmen, canlı yayında Serdar Ortaç ile eşi Chloe Loughnan'ın birbirlerini sevmediklerini söyledi.

"SERDAR'A ÜLÜLÜYORUM"
Yeliz Yeşilmen'in "Chloe'nin Serdar'ı çok sevdiğini düşünmüyorum. Bugüne kadar Serdar Ortaç'a böyle bir yakın, sıcak durduğunu görmedim. Sanki Serdar'ı bırakmak istiyor da gidemiyor gibi. Artık vicdan mıdır, aralarında bir anlaşma mı var bilemiyorum. Bunca zamanda bir çocuk yapılırdı. Yazık günah ona da. Gelecek için kendinden bir parça bırakmalı diye düşünüyorum. Çocuk olmadan aile olamazsın. Üzülüyorum Serdar'a. Chloe, şu anda kocasının ismini kullanıyor" sözlerine Serdar Ortaç'tan yanıt gecikmedi.

"NE ZAMAN BEBEK YAPACAĞIMIZDAN KİME NE?"
Serdar Ortaç sosyal medya hesabında şu açıklamayı yayınladı:
"Hanım daha yeni Türkiye'ye geldi. Kaza geçirdi, 4 ay yattı, 30 metre uçtu, neredeyse ölüyordu, 30 tane kırık vardı vücudunda, yüzü gözü tanınmaz haldeydi. Yeni toparladı kızcağız. Gelir gelmez 'Bunlar boşanacaklar, bu kız Serdar'ı sevmiyor, bunlar ne biçim aile, çocuk niye yapmıyorlar...' Dur bir kız iyileşsin de çocuk yapacak hale gelsin önce! Ayrıca ne zaman bebek yapacağımızdan kime ne? Kardeşim yoğun bakımda, ben hastalandım yine. Konserlerim başladı, bırakın da onlarla ilgileneyim!"

11 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni11 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet