Geri Dön

Serdar Ortaç sözlerine açıklık getirdi: Ben öyle bir şey demedim

Şarkıcı Serdar Ortaç, önceki akşam Ferruh Taşdemir’in eşi Eftelya ve Şafak Sezer’in eşi Esra Sezer’in doğum gününe katıldı. Çıkışta muhabirlerle laflayan Ortaç, eski eşi Chloe için söylediği sözleri açıkladı.

Serdar Ortaç sözlerine açıklık getirdi: Ben öyle bir şey demedim

Serdar Ortaç, önceki akşam Ferruh Taşdemir’in eşi Eftelya ve Şafak Sezer’in eşi Esra Sezer’in doğum gününe katıldı. Maslak 1453’teki Balkabağa’nda gerçekleşen partide popçu, Metin Arolat, Aslı Hünel ve Şafak Sezer’le düet yaptı. Ortaç, “Bütün şarkılarımı topluyoruz. Çok var. Seçemiyorum. Karar verince arkadaşlarımdan rica edip Serdar Ortaç albümü yapacağız” dedi. Sanatçı, muhabirlerin “Bu albümde Ebru Gündeş ve Serdar Ortaç düeti gelir mi?” sorusuna, “Keşke... Türkiye’nin en büyük sesleri” yanıtını verdi.
Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan ile ilgili, “Anlaşarak boşandık. ‘Bana 10 sene hizmet etti’ diye bir şey demedim. ‘Her şeyim ona helal olsun’ dedim. Günahımızı almasınlar. Şu an işime gücüme bakıyorum. Tekrar evlilik kısmet” şeklinde cevap verdi. 

Ebru Polat'tan tavsiyerler! "Kocalarınızı elinizden alırlar"Instagram paylaşımları olay olan ünlü şarkıcı, yaklaşık 500 bin izlenen görüntüsü ile sosyal medyayı salladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber