Geri Dön

Serdar Ortaç: Tek başıma kaldım!

Son yıllarda sağlık sorunları ve özel hayatı ile sıkça gündem olan şarkıcı Serdar Ortaç, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı. Ünlü popçu, 2019'da beş yıllık evliliği biten Chloe Loughnan'la ilgili soruya yanıt verdi.

Serdar Ortaç: Tek başıma kaldım!

Akşam saatlerinde elinde valizi ile AVM'de turlarken görüntülenen Serdar Ortaç, "Yolculuk mu var? Neden valizle geziyorsunuz?" sorusuna yanıt verdi. Ünlü popçu, "Yarın konserim var. Birkaç parça kıyafetimi kuru temizlemeye bırakmıştım, onları almaya geldim. Tek başıma kaldım, bunlarla da ben ilgileniyorum. Ne yapayım!" açıklamasını yaptı.

"ARTIK O DEFTERİ KAPATTIM"
Eski eşi Chloe Loughnan ile ilgili "Şeytan görsün yüzünü" açıklaması hatırlatılınca söze giren Ortaç, "Arkadaşlar ben artık o defteri kapattım, o konuda konuşmak istemiyorum" dedi.

İşlerini hızlıca halleden Ortaç, İstinye Pazarı katından özel aracına binerek, AVM'den ayrıldı.

İngiltere Nusret'i konuşuyor! Bifteğin fiyatı dudak uçuklattıYeni restoranını İngiltere'nin başkenti Londra'da açan Nusret Gökçe'nin ünlü konuklarından biri de İngiliz sosyetesinin tanınmış simalarından, reality şov yıldızı ve iş insanı Gemma Collins oldu. Collins'in yediği altın kaplama bifteğin fiyatı ise dudak uçuklattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber