Geri Dön

Seren Serengil ve Arto programda birbirine girdi!

Bircan Bali Gezen, Seren Serengil ve Arto’nun sunduğu magazin programında tansiyon yükseldi. İki ünlü isim, tartışma yaşadı ve Seren Serengil canlı yayını terk etti.

Seren Serengil ve Arto programda birbirine girdi!

Beyaz TV'de ekranlara gelen 'Söylemezsem Olmaz' adlı magazin programında yemek yerken kameralara yakalanan oyuncu çift Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu birlikteliği masaya yatırıldı.

SERENGİL YAYINI TERK ETTİ!
Bu konu tartışılırken yorumcular Arto ile Seren Serengil arasında bir anda tansiyon yükseldi. Arto'nun "Arkadaşının sevgilisiyle çıkabilirsin" söylemine karşı Seren Serengil, bunun uygun olmadığını dile getirdi. Serengil "Sen iyice saçmaladın. Bütün manyaklar bu yüzden başımıza çıktı. Arkadaşının sevgilisine bakan en büyük ahlaksızdır. Sen bunu normalleştiremezsin" dedi.

Berrak Tüzünataç-Uraz Kaygılaroğlu aşkıyla ilgili fikir ayrılığı yaşayan ikili, arasında ipler gerildi ve Seren Serengil yayını terk etti.

Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldiGeçtiğimiz aylarda kendisi gibi şarkıcı Serdar Ortaç'la ilişkisini noktalayan Seçil Gür'ün yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Gür'ün ünlü oyuncu Celil Nalçakan'a gönlünü kaptırdığı ileri sürülmüştü. Nalçakan, hakkındaki haberlere sosyal medya hesabından yayınladığı video ile yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber