Geri Dön

Seren Serengil'den endişelendiren paylaşım

Geçirdiği mide ameliyatlarının ardından sağlık problemleri yaşayan sunucu Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılmasının ardından sevenlerini endişelendiren bir paylaşım yaptı.

Seren Serengil'den endişelendiren paylaşım

Geçirdiği mide küçültme ameliyatlarının ardından hızla kilo veren ve dumping sendromu hastalığıyla mücadele eden Seren Serengil, yeni bir paylaşımda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde sabah saatlerinde apar topar hastaneye kaldırılan 50 yaşındaki ünlü isim, son paylaşımında hayranlarını endişelendirdi.

Vasiyet videosu çektiğini açıklayan Serengil, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Noynoy ve Tokyo bensiz nasıl yaşar? Onlara kim bakar? Benim gibi gözünden kim sakınır? Kim kendinden önce onları düşünür? Olamayacağını biliyorum ya, ondan korkuyorum bana bir şey olmasından.. Bu sabah; “Su içmeliyim, su içmeliyim, su içmeliyim” telkininde bulundum... Yine kendim için değil onlardan ayrılmamak için. Dün vasiyet videosu çektim telefonumda. Olur da aniden bir şey olur diye. Hayat bu..."

"SAVAŞÇIYIM BEN"
"Ben başıma geleni kabullenen, hastalandım diye kendimi yatağa bağlayacak biri değilim, savaşçıyım ben. O nedenle bir gün hastanede, bir gün karşınızda olup şaşırtıyorum sizi... Nasıl olur da bu kadar hastayken ayakta diyorsunuz. Doktorlarla inatlaşmalarımı ve yayına gitmem gerekiyor demelerime şahit olsanız o zaman daha iyi anlarsınız bendeki yaşam aşkını ve meslek sevgisini... "

"Ama bir gün gelir savaşamayabilirim de... Yenilebilirim de.... Her şey olabilir... Ama ben yine savaşıp, kilo alıp, iyileşip, Allah'ın bana verdiği güzel yaşamımı uzatmaya ve siz sevdiklerimden, ailemden köpeklerimden ayrılmamak için elimden geleni yapacağım."

Seren Serengilden endişelendiren paylaşım

NE OLMUŞTU?
Zayıflamak uğruna sağlığını tehlikeye atan Seren Serengil, geçtiğimiz sene ikinci defa kilo vermek için ameliyat masasına yatmıştı. Yıllardır fazla kilolarıyla başı dertte olan ünlü sunucu, sonunda istediği gibi hızlıca kilolarından kurtulmuştu.

Fakat yaşadığı hızlı kilo kaybı Serengil'in kabusu olmuştu. Sağlığını yavaş yavaş kaybeden Seren Serengil; "Dumping Sendromu" ismi verilen bir rahatsızlığa yakalanınca kilo vermesini durduramamıştı. Yediklerinin kendisine yaramadığını söyleyen ünlü sunucu, bu hastalık yüzünden geçtiğimiz aylarda Söylemezsem Olmaz programından bir haftalığına ayrılmak durumunda kalmıştı.

Magazin Haberleri Bülteni (22 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet