CaddeSeren Serengil'den 'evlilik' itirafı: Zamanında o haltı çok yedim!

Seren Serengil'den 'evlilik' itirafı: Zamanında o haltı çok yedim!

26.07.2023 - 08:35 | Son Güncellenme:

Seren Serengil, bir ayrılıp bir barıştığı Mustafa Rahman Tohma ile önceki gün Etiler’de görüntülendi. İlişkilerinde beşinci yılı geride bıraktıklarını belirten şarkıcı, "Beşinci yılda ilişkinizi evlilikle taçlandırmayı düşünür müsünüz?" sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.

Seren Serengilden evlilik itirafı: Zamanında o haltı çok yedim

Seren Serengil, Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen depremde annesini kaybeden Mustafa Rahman Tohma'nın en büyük destekçisi olmuştu.

Haberin Devamı

Her fırsatta yaşadığı sağlık sorunları süresince yanında olan Tohma'dan övgüyle bahseden ünlü isimden, geçtiğimiz günlerde beklenmedik bir hamle gelmişti. 52 yaşındaki şarkıcı, sosyal medya hesabından peş peşe yaptığı paylaşımlarla Muhtafa Rahman Tohma ile ilişkilerinin bittiğini duyurmuştu.

"YANLIŞ ANLAŞILMA OLDU"

Seren Serengil, 'ihanet' imasında bulunduğu Mustafa Rahman Tohma'ya geri dönmüştü. İkili, barıştıktan sonra Nişantaşı'nda objektiflere yansımıştı.

Seren Serengilden evlilik itirafı: Zamanında o haltı çok yedim

"AMAN, ALLAH KORUSUN!"

Seren Serengil, bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile önceki gün Etiler’de görüntülendi. İlişkilerinde beşinci yılı geride bıraktıklarını belirten Serengil, gazetecilerin, "Beşinci yılda ilişkinizi evlilikle taçlandırmayı düşünür müsünüz?" sorusuna, "Aman, Allah korusun!" diyerek karşılık verdi.

Seren Serengilden evlilik itirafı: Zamanında o haltı çok yedim

Haberin Devamı

"EVLİLİK BANA GÖRE DEĞİL"

Serengil, “İlişkimiz daha başlamadan önce Mustafa’ya evlilik düşünmediğimi söyledim ki o da benimle aynı fikirde. Evlilik aşkı öldürüyor. Evlenince belli bir süre sonra artık kardeş gibi oluyor karı koca. Zamanında sütten ağzım çok yandı. Hem evlilik bana göre değil. Zamanında o haltı çok yedim" dedi.

"OLUR OLMAZ KİŞİLER MAGAZİN YORUMLUYOR"

Yeni televizyon programıyla görüşmelerinin olduğunu belirten Seren Serengil’ "9 yıldır magazin programı yapıyorum ama artık başka projelerle ekranda olacağım. Magazin programları ayaklara düştü artık. Olur olmaz kişiler magazin yorumluyor ben yokum artık" dedi.

Seren Serengilden evlilik itirafı: Zamanında o haltı çok yedim