Geri Dön

Serkan Kaya'dan Kuruçeşme'de arabesk gece

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserlerinde Serkan Kaya, arabeski boğaza taşıdı.

Serkan Kaya'dan Kuruçeşme'de arabesk gece

‘Kara Gözlüm’ şarkısıyla sahneye çıkan Serkan Kaya, "O kadar güzel görünüyorsunuz ki çiçek gibisiniz. Hepiniz hoş geldiniz" diyerek konsere başladı.

‘Sevemiyorum', 'Mesele' ve 'Kalakaldım’ gibi dillerden düşmeyen şarkılarını seslendiren Kaya, sevenlerine güzel bir müzik gecesi yaşattı.

ŞARKILAR AHBAP İÇİN
Serkan Kaya, gece sonunda "Bu ülke için her zaman elimizden geleni yapacağız. Ağaçlarımız yandıysa fidanlar dikeceğiz, evlerimiz yıkıldıysa yeni evler yapacağız" diyerek, bilet gelirlerinin bir kısmını kendi adına AHBAP’a bağışlayan Paraf’a ve Poll Production’a teşekkür etti.

Serkan Kayadan Kuruçeşmede arabesk gece

Zor günleri atlatan Hakan Taşıyan'dan aylar sonra bir ilk!Hakan Taşıyan, geçtiğimiz aylarda Ankara Şehir Hastanesi'nde karaciğer ve böbrek nakli olmuştu. Ünlü şarkıcı, ameliyatlarının ardından sağlığına kavuştu. 48 yaşındaki Taşıyan, uzun süre sonra ortaya çıktı ve 'Güz Gülleri' isimli şarkıyı seslendirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber