Geri Dön

Serkan Kaya at üstünde 10 kilo verdi

Şarkıcı Serkan Kaya, önceki gün çocukları Destan ve Çağan'la birlikte Aqua Florya AVM'de objektiflere takıldı. Alışverişin keyfini çıkaran Kaya, daha sonra bir balıkçıya geçerek yemek yedi.

Serkan Kaya at üstünde 10 kilo verdi

Restoran çıkışı objektiflere poz veren ve muhabirlerin sorularını yanıtlayan Serkan Kaya "Çocuklarla birlikte alışverişe çıktık, sonra da güzel bir yemek yedik. Her şey yolunda" dedi.

"BOL BOL ATA BİNDİM"
Verdiği kilolar ile dikkat çeken şarkıcı, "At çiftliğinde ata binerek yaklaşık 10 kilo verdim. Yaz tatilinde bol bol ata bindim ve zayıfladım" şeklinde konuştu.

Kaya, yeni sezonda Maslak'ta açılacak olan büyük bir mekanda her cuma sahnede olacağını söyledi. Kısa süren sohbetin ardından gazetecilere teşekkür eden şarkıcı, çocuklarıyla birlikte AVM'den ayrıldı.

Serkan Kaya at üstünde 10 kilo verdi

Ebru Şallı'nın babası son yolculuğuna uğurlandıÜç yıl önce kanser nedeniyle oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı'nın kanser tedavisi gören babası hayatını kaybetti. Babasının ölüm haberiyle yıkılan Şallı, cenaze işlemleri için Bodrum'a gitti. Ebru Şallı'nın babası Şükrü Şallı, cenaze namazının ardından Yeniköy Mezarlığına defnedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber