Geri Dön

Sertab Erener: Sezen Aksu bana öyle bir cümle kurdu ki...

Sertab Erener, YouTube kanalından hayranlarının sorularını yanıtladı. Ölene dek sahnelerde olmayacağını söyleyen ünlü şarkıcı, “Titrek sesle sahnede olmayı çok tercih etmem açıkçası” dedi.

Sertab Erener: Sezen Aksu bana öyle bir cümle kurdu ki...

Sertab Erener, YouTube kanalında düzenli olarak yaptığı soru-cevap yayınıyla hayranlarının merak ettiklerini açıkladı. Gelecek planlarından bahseden şarkıcı, “Sahneleri ne zaman bırakacaksınız?” sorusuna şöyle yanıt verdi:
“Ölene kadar şarkı söylerim diyemeyeceğim çünkü bu bir kas. Ses kası bir yerde seni terk ediyor. Bu gerçekliği görüp ona göre hayatın diğer bölümünde başka temeller atmak lazım. Şarkı sözü, melodi ya da beste yapmaya devam edersin. Sahneye çıkmazsın. Sahneye çıkmadığın zaman başka şeyler bulursun. Benim de bu tarz fikirlerim, planlarım var. Titreyen sesle sahnede olmayı çok tercih etmem.”

"SEZEN SAYESİNDE AYAĞA KALKTIM"
25 yıl önce geçirdiği kolit hastalığı döneminde yaşadığı sıkıntılardan bahseden Sertab Erener, Sezen Aksu’nun hastaneye gelip, “Çıkıp geleceksin yarım kalan albümü tamamlayacağız” sözleri hatırlatılınca, "İlk ve ikinci albüm arasında zaten hep hastaydım. O sürecin tamamında iyi ki de aşkla yapmak istediğim hayalim vardı da beni hastayken ayakta tutabildi. Çok kötü olduğum bir noktada Sezen bana öyle bir cümle kurdu ki belki de vazgeçecektim, aydınlandım. Ve yeniden o içimdeki gücü buldum ve ayağa kalktım" ifadelerini kullandı.

"MAGAZİN MATERYALİ OLMADIM"
Sertab Erener, “Magazin sizin ruhunuza, müziğinize zarar veriyor mu?” sorusuna, "Asla zarar vermiyor. Hiçbir zaman magazin materyali olmadım. Ne hayatım ne de müziğim magazinsel bir şeye ihtiyaç duymuyor. Ünlü olmak için yola çıkmadığımdan, magazin benim hayatımın hep dışında kaldı. Mecburen karşılaştığım anlar var tabii. O anları da doğru yönetmeye çalıştım ama ben iyi bir magazin malzemesi değilim. Çünkü çok sansasyonel bir hayatım yok. Çok sıkıcıyım aslında, oradan yırtıyorum" yanıtını verdi.

Magazin Haberleri Bülteni (27 Kasım 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan haberleri...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet