Geri Dön

Sertab Erener'den sürpriz düet

Usta yorumcu Sertab Erener, son albümü 'Kırık Kalpler Albümü'nün çıkış şarkısı  'Kime Diyorum' u, instagramda yayınladığı cover videolar ile dikkat çeken 'Ekin Beril' ile beraber yeniden seslendirdi.

Sertab Erener'den sürpriz düet

Instagram videolarından beğeni ile takip ettiği Ekin Beril ile tanışıp birlikte şarkı söylemek isteyen Sertab Erener, Ekin Beril ve Caner Anar'ın ortaklaşa yeniden düzenlediği 'Kime Diyorum' şarkısını beraber yeniden seslendirdi. Ekin Beril'in evinde, tek kamera eşliğinde Sertuğ Alptekin'in yönetmenliğinde çekilen şarkının video klibi tv'lerde ve sanatçının youtube kanalında yayında. Müzikte 25. sanat yılını kutlayan Sertab Erener, bu yılı farklı üretimler yapıp genç seslerle ortak süpriz çalışmalarla geçirmeyi planlıyor.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber