Geri Dön

Sevda Erginci'nin ihanet acısı

Sevda Erginci, üç yıllık aşkı Yılmaz Kunt'un avukat Seray Öztürk'le yazışmasından sonra ayrılmıştı. Okuduğu kitaptan iki sayfa paylaşan Erginci, "İhanet ve kırgınlık" mesajıyla eski sevgilisine manidar bir göndermede bulundu.

Sevda Erginci'nin ihanet acısı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Uyanış: Büyük Selçukklu adlı dizide rol alan Sevda Erginci, evlilik hazırlığı yaptığı üç yıllık sevgilisi ve meslektaşı Yılmaz Kunt'un kendisine ihanet ettiğini öğrenince şok olmuştu.

Güzel oyuncu, Yılmaz Kunt'un Seray Öztürk'e attığı mesajların ortaya çıkması üzerine ilişkisine nokta koymuştu. Gelişmelerin ardından ikili, birbirlerini Instagram hesaplarından takip etmeyi bıraktı. 

İHANET VE KIRGINLIK
Morali çok bozuk olan Sevda Erginci, Tiffany Watt Smith imzalı 'Duygular Sözlüğü' kitabından satıları Instagram hesabından paylaştı. İşte o satırlar:

"Abhiman; Sevdiğimiz biri bizi kırdığı zaman yaşadığımız acı. Söze dökülmemiş aşk ve saygı anlaşmalarını bozmanın çok ciddi ihanet olduğunu anlamak demek."

Sevda Ergincinin ihanet acısı

'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner