Geri Dön

Sevda, Hande’yi dövdü

Kanal D’de yayınlanan İki Kere Kiki’nin çekimleri, Sevda Demirel’in Hande Ataizi’ni tokatlamasıyla olaylı geçti

Sevda, Hande’yi dövdü

Sevda, Hande’yi dövdü

Kanal D’de yayınlanan İki Kere Kiki’nin çekimleri, Sevda Demirel’in Hande Ataizi’ni tokatlamasıyla olaylı geçti

SERDAR BENLİ

Kanal D’de yarın yayınlanacak İki Kere Kiki programının konuklarından Sevda Demirel, çekim sırasında stüdyodaki 170 seyirci ve 40 kişilik teknik ekibin önünde Hande Ataizi’yi tokatladı. Demirel, Ataizi’ye "Aşağilik o..., sen kendini ne sanıyorsun" diye bağırdı. ANS stüdyolarında gerçekleştirilen çekimlerdeki olay şöyle gelişti:

‘Beni onunla karıştırma’
Programı Cem Davran ile birlikte sunan Hande Ataizi, diğer konuğu Arto’nun kulağına, "Beni onunla karıştırma" deyince Arto, "İkinizde bedeninizi ön plana çıkarmıyormusunuz" dedi. Ataizi’nin tekrar, "Beni karıştırma" sözleri üzerine Demirel, "Sen de benim gibi vücudunu sergiliyorsun" deyince ortam gerildi. Ataizi’nin, "Hiç olmazsa beni senin gibi polis basmadı" sözü üzerine Demirel Ataizi’ne saldırdı ve "O..., bende senin gibi camlara çıkıp donumu çıkartmadım. Beni İstanbul Emniyet Müdürü akladı" diye bağırdıktan sonra Ataizi’ni tokatladı. Güvenlik görevlileri tarafından salondan çıkarılan Demirel’e karşılık vermeyen Ataizi sadece "Senin seviyene inmeyeceğim" demekle yetindi.
Kısa bir aradan sonra yüzündeki tokat izini makyajla kapatan Ataizi programı Davran ve Arto ile birlikte tamamladı. Program sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlamayan Ataizi, tesislerden yanlız ayrıldı.
MAGAZİN
Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber