Geri Dön

Sevgilisiyle görüntülenen Ceren Moray'ın panik anları!

Fransız Nicco Brun ile 5 yıllık evliliğini geçen ay noktalayan ünlü oyuncu Ceren Moray, önceki gece gizemli sevgilisiyle Alaçatı'da kameralara yansıdı. Gazetecileri görünce panik olan çift, ara sokağa girerek saklanmaya çalıştı.

Sevgilisiyle görüntülenen Ceren Moray'ın panik anları!

2007-2011 yılları arasında Kanal D'de ekranlara gelen 'Kavak Yelleri' dizisiyle şöhreti yakalayan, daha sonra 'İşler Güçler', ‘O Hayat Benim’ ve 'Avlu' dizilerinde rol alan Ceren Moray ile Nico Brun, 2017'de Bodrum Türkbükü'nde nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz ay Fransız eşinden anlaşmalı olarak tek celsede boşanan oyuncu, son olarak yakın arkadaşı Demet Evgar ile Levent Babataş'ın düğününe katılmış, "Boşanmadan dolayı toparlanmaya çalışıyorum. En kısa sürede atlatacağım" demişti.

Sevgilisiyle görüntülenen Ceren Morayın panik anları

"OTELİMDEN ALDI, ÇOK ŞIKTI"

Moray, eski eşi Nico ile tanışma hikayelerini şöyle anlatmıştı:

Barselona’daki bir gece kulübünde tanıştık. Ertesi gün buluştuk. Beni otelimden aldı. Çok şıktı, kol düğmesi bile takmıştı. Bende parmak arası terlikler vardı. 2.5 saatlik sohbette kötü İngilizcemle konuşmaya çalıştım. Babasının hastalığından söz ederken yanlış anlayıp, kahkaha attım. O günden bugüne geldik.

ANLAŞMAK İÇİN DİL KURSUNA GİTİLER

YouTube'da 'Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler' programına konuk olan 36 yaşındaki oyuncu, anne ve babasının, kayınpederi ve kayınvalidesiyle anlaşabilmek için dil kursuna gittiğini anlatmış, "Annem Fransızca, babam İngilizce dersi aldı ama babam sadece adını ve yaşını söylemeyi öğrenebildi. Tanışma yemeğinde kimse ona bunları sormayınca da sinirlendi. Masaya vurarak ayağa kalktı ve 'My name is Celal' diye bağırdı adamcağız" diye konuşmuştu.

Geçtiğimiz ay Nişantaşı'nda görüntülenen Moray, "Fransızca öğrenebildiniz mi?" sorusuna, "Fransızca öğrenemedim. Fransızcanın özelliği öğrenilememesi" diyerek, esprili bir yanıt vermişti.

Sevgilisiyle görüntülenen Ceren Morayın panik anları

BİR SAAT BEKLEDİ!

Moray, geçtiğimi ay ise Cihangir'de bir mekandan erkek arkadaşı ile çıkarken görüntülenmişti. Taksi bekledikleri sırada flaşların patlamasıyla şok yaşayan ikili, panikleyerek mekana geri kaçmıştı.

Mekan içerisinde yaklaşık bir saat muhabirlerin gitmesini bekleyen oyuncu, istediği olmayınca, mekandan tek başına çıkmak zorunda kalmıştı.

"ÇOK YAKIN ARKADAŞIM"

Basın mensuplarının "Ceren Hanım, yanınızdaki erkek arkadaşınızla içeri kaçtınız. Yeni bir ilişkiye mi başladınız? 'Hayırlı olsun' diyelim mi?" soruları karşısında Moray, "Arkadaşımla beraberdim. Şimdi evime gidiyorum. Yanımdaki erkek arkadaşım çok yakın arkadaşımdı" diyerek kaçamak cevap vermişti.

"AKŞAMA KADAR SOĞAN, SARIMSAK, PIRASA DOĞRUYORUM"

Oyuncunun yanındaki kişi ise mekandan 10 dakika sonra çıktı. Alkolün etkiyle ayakta durmakta güçlük çeken ve kendisini görüntüleyen gazetecilere hakaret eden gizemli kişi, "Ne yapıyorsunuz siz? Manyak mısınız? Ben burada çalışıyorum. Akşama kadar soğan, sarımsak ve pırasa doğruyorum. Ceren ile alakam yok" açıklamasını yapmıştı.

Sevgilisiyle görüntülenen Ceren Morayın panik anları

SEVGİLİSİYLE ALAÇATI'DA

37 yaşındaki Ceren Moray, son olarak geçtiğimiz gece Alaçatı'da objektiflere takıldı. Ünlü isim, gece yarısı sevgilisi ile beraber yürürlerken bir anda karşılarına çıkan basın mensuplarından kaçmak için panikle ara sokağa girdi.

Kendileri çeken muhabirlere sırtını dönen ikili sokakta içinde beklediler. Bir süre sonra Moray tek başına sokaktan çıkararak uzaklaşırken, arkada kalan sevgilisi ile telefonda uzun süre konuştu.

Moray ile sevgilisi, daha sonra gece karanlığında gözlerden kayboldular.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber