Geri Dön

Şevval Şahin'den 'Burak Ateş'le aşk' iddialarına yanıt

Şevval Şahin’in bir süredir iş insanı Burak Ateş’le aşk yaşadığı iddia edilmişti. Çağla Şıkel'ın ünlü bir markayla iş birliği ile hazırlanan koleksiyonu için podyuma çıkan ünlü manken, aşk iddialarına son noktayı koydu.

Şevval Şahin'den 'Burak Ateş'le aşk' iddialarına yanıt

Çağla Şıkel ve ünlü bir markanın iş birliği ile hazırlanan SS’22 koleksiyonu gerçekleşen özel bir davetle görücüye çıktı. İş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimler de yeni koleksiyonu görmek için davette bir araya geldi.

40 parçadan oluşan koleksiyonun tanıtımında Çağla Şıkel ile birlikte podyumu Şevval Şahin de paylaştı. Davete katılanlar arasında Bengü, Murat Dalkılıç, Berna Ataman, Ezgi Eyüboğlu, Özge Ulusoy, oyuncu Aslıhan Karalar, Laura Margarita, Emel Yıldırım,  modacı Hakan Akkaya, Cihan Acar,  Mina Ceran, Enis Arıkan, şarkıcı Alya, Zeynep Özkaya, Gizem Güven, Deniz Baysal ve müzisyen eşi Barış Yurtçu göze çarptı.

ŞEYMA SUBAŞI İLE TATİLDE GÖRÜNTÜLENDİ

Instagram hesaplarından yayınladıkları tatil pozlarıyla sıkça adlarından söz ettiren Şeyma Subaşı ve Şevval Şahin, önceki gün Bodrum Demirbükü Koyu'nda birlikte tatil yaparken görüntülendi.

Yaz sıcağının kendini iyice hissettirdiği günlerde soluğu Ege'de alan Subaşı, kendisi serin sulara bıraktı. Tüm bakışları üzerlerinde toplayan ikilinin neşesinin bir hayli yerinde olduğu gözlendi.

Şevval Şahinden Burak Ateşle aşk iddialarına yanıt

"DOĞANIN DÖNGÜLERİNE UYUM SAĞLAYIN"

Şahin'den son olarak bikinili bir tatil paylaşımı geldi. Paylaşımına ise İngilizce sözlerle not düşen Şahin, Türkçe'si "Doğanın döngülerine uyum sağlayın. Gerektiğinde yavaşla. Gerektiğinde dinlenin. Gerektiğinde başla. Ve kendinizin tamamen çiçek açmasını beklerken sabırlı olun" olan bir yazıyı paylaştı.

Şevval Şahinden Burak Ateşle aşk iddialarına yanıt

EKLERE 'ECLAIR' DEDİ

Şahin; geçtiğimiz haftalarda yaptığı paylaşım ile adından söz ettirmişti. Manken, beğendiği bir kutu ekleri takipçileriyle paylaşmıştı. Şevval Şahin, fotoğrafa, "Hayatımda yediğim en en en iyi eclair, delireceğim bütün kutuyu şimdi bitirebilirim" notunu düşmüştü. Şahin'in eklere "eclair" demesi, sosyal medyada gündem olmuştu.

Ünlü isim, sonrasında gelen eleştirilere cevap vererek, "Şimdi tüm problem ekleri İngilizce ve Fransızca'da olduğu gibi eclair diye yazdım diye mi?" ifadesini kullanmıştı.

Şevval Şahinden Burak Ateşle aşk iddialarına yanıt

"BEYNİME ÖYLE KAYIT OLMUŞ"

Şahin ayrıca, "Beynime öyle kayıt olmuş, hızlıca öyle yazdım ne yapayım, abartmayın" diyerek eklemişti. Ünlü manken, 'eclair' kelimesinin anlamının Vikipedi'den alınan bir görüntüsünü de paylaşmıştı.

Şevval Şahinden Burak Ateşle aşk iddialarına yanıt

 

“GİYDİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Gecede podyuma çıkan Şevval Şahin, gece sonu basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Şahin “Burada olmak çok keyifli. İlk bu markayı giydiğimde ben tacımı veriyordum. Böyle bir markayı giydiğim için çok mutluyum” dedi.

"BEN YENİ JENERASYONU TEMSİL EDENLERDENİM"

Muhabirlerin “Son dönemde siz baş manken oluyorsunuz. Çağla Hanım’ın yeni veliahtı gibi yorumlar geliyor. Siz neler söylemek istersiniz bununla ilgili?” sorusuna Şahin “Çağla ile birlikte olmak çok güzel benim için. Çağla ile birçok defilede yürüdük. Ben yeni jenerasyonu temsil edenlerdenim” yanıtını verdi.

Şevval Şahinden Burak Ateşle aşk iddialarına yanıt

AŞK İDDİALARINA YANIT

Muhabirlerin “İş insanı Burak Ateş ile aşk haberleri çıktı. Neler söylemek istersiniz bununla ilgili?” sorusuna Şahin “Kendisi benim arkadaşım” yanıtını verdi.

Şevval Şahinden Burak Ateşle aşk iddialarına yanıt

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber