Geri Dön

Sibel Can dizi ile dönüyor

'O Ses Türkiye' jüri üyeliğinden ayrılan Sibel Can, 11 yıl sonra oyunculuğa geri dönüyor. Ünlü şarkıcı, 'Berivan' yapımında beraber rol aldığı Emre Kınay ile ‘Sevdanın Bahçesi’ dizisiyle hayranlarının karşısına çıkacak.

Sibel Can dizi ile dönüyor

Ege turnesiyle müzikseverlerin karşısına çıkacak olan Sibel Can, aynı zamanda albüm ve dizi heyecanını da bir arada yaşıyor. Sahnelerin en çok tercih edilen isimlerinden olan Can, Tarık Akan’la oynadığı ‘Ah İstanbul’ dizisinden 11 yıl sonra Kanal D’de yayınlanacak olan ‘Sevdanın Bahçesi’ dizisiyle setlere dönüyor.

Ünlü şarkıcıya, 'Berivan' dizisinde 68 bölüm birlikte çalıştığı Emre Kınay eşlik edecek. İkili, dizide hafızalardan silinemeyen bir aşkın iki kahramanını canlandıracak.

Sibel Can’ın geniş bir hayran kitlesine sahip olduğu ülkelerden, yapımcı Gold Film’le irtibata geçildiği ve dizinin satılması konusunda görüşmelere başlandığı öğrenildi.

Can, “Bu yıl sahne aldığım tüm konserler ayaklarımı yerden kesti. Bu aralar hem konser, hem albüm, hem de dizi heyecanını aynı anda yaşıyorum. Sahneden sonra en büyük ilgi alanım oyunculuk. Oyunculuğu çok severek ve aşkla yapıyorum. Emre ile yeniden farklı bir projede beraber çalışmak şimdiden beni çok heyecanlandırdı. Ekranlarda olmak da sonsuz bir mutluluk veriyor” dedi.

Magazin Haberleri Bülteni (22 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları