Geri Dön

Sıcak temas

Kilyos, önceki gün sürpriz bir yakınlaşmaya sahne oldu. Eliz Sakuçoğlu ile kendisinden 7 yaş küçük Ekin Mert Daymaz, Suma Beach’teki bir partide sabaha dek eğlendi.

Sıcak temas

Ege tatiline ara verip İstanbul'a gelen Eliz Sakuçoğlu'ndan kafaları karıştıran görüntü… Murat Boz'la 8 yıllık aşkı 2014'te biten Sakuçoğlu, ardından gönlünü Beran Benan'a kaptırmıştı. Benan'la 2 yıllık ilişkisi geçtiğimiz yıl biten stil danışmanı, çok geçmeden de Hakan Sabancı ile birlikte oldu.

Eylül 2017'den beri ise özel hayatında sessiz kalan 34 yaşındaki stil danışmanı, önceki gün Kilyos'taki Suma Beach'te düzenlenen bir partide oyuncu Ekin Mert Daymaz'la yakınlaştı. 27 yaşındaki Daymaz'la Sakuçoğlu'nun bu halleri "Eliz ile Ekin Mert'in tehlikeli yakınlaşması" olarak yorumlandı.. (Takvim)


Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber