Geri Dön

Sıfır makyaj Melis Sezen

Kanal D'nin fenomen dizisi 'Sadakatsiz'de 'Derin' karakterine hayat veren Melis Sezen, oyunculuk performansının yanında sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiyor. Instagram hesabını aktif olarak kullanan güzel oyuncu, son paylaşımında doğal güzelliğini gözler önüne serdi.

Sıfır makyaj Melis Sezen

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ile paylaştığı Sadakatsiz dizisi ile dikkatleri üzerine çeken Melis Sezen Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Duru bir güzelliğe sahip olan Melis Sezen Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştığı fotoğrafla en doğal halini takipçilerinin beğenisine sundu.

Filtre ve photoshop kullanmayan 24 yaşındaki Sezeni paylaşımına; "Güneş banyosu" notunu düştü.

Sıfır makyaj Melis Sezen

KAZA SAHNESİ İÇİN KAMPA GİRDİ
Öte yandan son dönemin yükselen yıldızlarından Melis Sezen, 'Sadakatsiz' dizisinde ekrana gelen kaza sahnesi için özel ders aldı. Rol gereği aracıyla uçurumdan denize düşen güzel oyuncu; dalış, meditasyon ve nefes teknikleriyle ilgili bir dizi eğitimden geçti.

Cinayetten yargılanan Tarkan’ın firari kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandıEsenyurt’ta iş yerinde önce silah ile vurulan daha sonra ise dükkanı yakılarak hayatını kaybeden Ercan Gönülkırmaz’ın (28) ölümüne ilişkin yargılanan ve açık cezaevindeyken firar eden ünlü şarkıcı Tarkan’ının kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber