Geri Dön

Şilan Makal'ın ayakkabıları çok konuşuldu

Katıldığı moda yarışma programından sonra oynadığı 'Yeni Gelin' dizisiyle yıldızı parlayan Şilan Makal, son paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Şimdilerde anne olmanın keyfini yaşayan Makal'ın ayakkabılarına yorum yağdı.

Şilan Makal'ın ayakkabıları çok konuşuldu

Yaklaşık yirmi gün önce anne olan Şilan Makal, doğum kilolarından çabuk kurtuldu. Milli futbolcu Şener Özbayraklı'yla evli olan Makal, kısa sürede eski formuna kavuştu. Sosyal medyada paylaştığı karelerle adından söz ettiren çiçeği burnunda anne, son fotoğrafı gündem oldu.

Bir oğlu olan Şilan Makal'ın giydiği ayakkabıyla dikkat çekti. Değeri 1300 TL olan ayakkabı için Makal, onlarca yorum aldı. Oyuncuya takipçileri, "Para verseler bu ayakkabıyı giymem" ve "Ayakkabılar dışında çok güzel çıkmışsın" gibi mesajlar gönderdi.

Şilan Makalın ayakkabıları çok konuşuldu

"EN ANLAMLI DOĞUM GÜNÜ"
Öte yandan geçtiğimiz haftalarda 28 yaşına basan Şilan Makal, doğum gününü evinin bahçesinde kutladı. Oyuncu, minik oğluyla verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu.

Bebeğini kucağından ayırmayan çiçeği burnunda anne Şilan Makal, anne-oğul pozuna, "En güzel hediyem..." notunu düştü.  Makal, başka bir karesinde de "En anlamlı doğum günü..." ifadelerini kullandı.

Esra Dermancıoğlu'nun teknede zor anları'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinde canlandırdığı 'Mukaddes yenge' rolüyle akıllara kazınan oyuncu Esra Dermancıoğlu, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Esra Dermancıoğlu son olarak tekne videosuyla sevenlerini güldürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber