Geri Dön

Sıla'nın aşk paylaşımı akıllara Hazer Amani mesajını getirdi

Yaklaşık üç aydır gözlerden uzak aşk yaşayan şarkıcı Sıla Gençoğlu ile oyuncu İlker Kaleli, birlikteliklerini sosyal medya hesaplarından duyurdu. Sıla'nın ilişkisini "Canımın canısın" notuyla ilan etmesinin ardından eski eşi Hazer Amani için yazdığı bir mesaj akıllara geldi.

Sıla'nın aşk paylaşımı akıllara Hazer Amani mesajını getirdi

Ocak 2021'de şef Hazer Amani'den boşanan Sıla, İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açtı. İkili, geçtiğimiz günlerde Instagram'da yaptıkları paylaşımlarla birlikteliklerini ilan etti.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU
Ünlü şarkıcı, bu kareye, "Diyecek afili söz çok; fakat söze ne hacet... Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın" notun yazdı. Sıla'nın, Kaleli için kullandığı "Canımın canısın" sözünü, geçtiğimiz yıl Hazer Amani paylaşımında da kullandığı ortaya çıktı.

Sılanın aşk paylaşımı akıllara Hazer Amani mesajını getirdi

Sıla, eski eşi ile bu fotoğrafını, "Canımın canısın" mesajıyla yayınlamıştı. 40 yaşındaki şarkıcının, eski eşi ve yeni sevgilisi için kullandığı kelimeler sosyal medyada çok konuşuldu.

Kızı koronavirüse yakalanan Nilüfer yaşadıkları süreci anlattıTürk pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı'nın doğum gününü kutlarken; koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Usta sanatçı, yayınladığı yeni videoda da yaşadıkları süreci takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet