Geri Dön

Simon Baker ile Laura May Gibbs yollarını ayırdı

Oyuncu Simon Baker, aşı karşıtı olan moda tasarımcısı sevgilisi Laura May Gibbs ile ilişkisini sürpriz bir kararla sonlandırdı. Çiftin ayrılık haberini ünlü Hollywood yıldızının sözcüsü doğruladı.

Simon Baker ile Laura May Gibbs yollarını ayırdı

Simon Baker ve Laura May Gibbss hakkındaki ilk aşk söylentileri bu yılın şubat ayında ortaya atılmıştı. Birlikte sörf yaparken görüntülenen çift, ilişkileri konusunda bir süre sessiz kalmıştı.

Yaklaşık 10 ay sonra Avustralyalı oyuncu ve yönetmen Simon Baker ile moda tasarımcısı sevgilisi Laura May Gibbs'in aşkı sürpriz bir şekilde sona erdi. 52 yaşındaki Baker'in sözcüsü, aşı karşıtı protestolara katıldığı için ünlü oyuncunun sevgilisinden sessiz sedasız ayrıldığını açıkladı.

Çift, en son geçen yıl ağustos ayında Byron Bay'deki bir sahil gezisi sırasında denizde şakalaşırken görüntülenmişti.

Simon Baker ile Laura May Gibbs yollarını ayırdı

MAĞAZASINI AÇMADI
Laura May Gibbs, kendine ait giyim markasının resmi Instagram hesabında, aşı olmayan müşterilerin yasal olarak alışveriş yapmasına izin verilene kadar mağazasını yeniden açmayacağını duyurarak, manşetlere çıkmıştı.

Gibbs, paylaşımında farklı etnik kökenlere sahip üç modelin bir fotoğrafına yer vermiş ve mağazanın "herkes kabul edildiğinde yargılanma korkusu olmadan yeniden açılacağını" belirtmişti.

Ünlü isim, Covid-19 aşısı söz konusu olduğunda 'kapsayıcılığın' ve 'ayrımcılığa' karşı çıkmanın öneminden bahsetmişti.

Simon Baker ile Laura May Gibbs yollarını ayırdı

AŞI KARŞITI PROTESTOYA KATILDI
Laura May Gibbs, geçen pazar da aşı karşıtı bir protestoya katılmıştı. Gösteri, belirli endüstriler ve meslekler için zorunlu Covid aşılarına karşı ülke çapında yapılan bir dizi mitingin parçasıydı.

Gibbs, kalabalığın içinde dururken görüntülendiği bir fotoğrafını sosyal medya hesabından, "İşini kaybetmiş insanlardan mesajlar alıyorum. Orada bekle, yalnız değilsin." sözleriyle paylaştı.

EŞİNDEN BOŞANMIŞTI

Simon Baker, Gibbs ile ilişkisinden önce Rebecca Rigg ile evliydi. Fakat ünlü çift, 29 Ocak'ta yollarını ayırdıklarını, üç çocukları için dost kalacaklarını açıklamıştı.

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS/ BACKGRID USA/ INSTAGRAM

Trans birey olduğunu açıklayan Ahmet Melih Yılmaz, 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü' istemişTiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, trans birey olduğunu açıkladı. Yılmaz'ın, 2020'de 27'nci Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü' alırken, sahnedeki konuşmasında, "Bir de bunun 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü'nü alırsam bu iş benim için tamamdır" dediği ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber