Geri Dön

Sinan Akçıl ile boşanma arifesinde olan Burcu Kıratlı'dan iddialı poz

Sinan Akçıl ile 2021 senesinin şubat ayında yeniden hayatını birleştiren oyuncu Burcu Kıratlı, ikinci kez boşanma kararı aldıklarını duyurmuştu. Burcu Kıratlı şimdi ise annesinin doğum gününde ortaya çıktı. Burcu Kıratlı derin yırtmaçlı elbisesiyle dikkatleri çekti.

Sinan Akçıl ile boşanma arifesinde olan Burcu Kıratlı'dan iddialı poz

2018 yılında Hollanda’da evlenen, dokuz ay evli kaldıktan sonra boşanan şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, Şubat 2021’de ikinci kez nikâh masasına oturmuştu.

Yazın birlikte tatil yapan ve mutlu karelerini sosyal medya hesaplarından paylaşan Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl evliliğinde kötü haber geldi.

Sinan Akçıl, evliliklerindeki krizi doğrulamış, "Evden ayrıldım ama çözmeye çalışıyoruz. Evlilik çıkmazındayız. Ne karar alırız şu anda bilmiyorum. Bu boşanma da olabilir, tekrar aynı çatı altında evliliğe devam etmek de olabilir" demişti. 

Eşinin açıklamalarını gören 32 yaşındaki oyuncu Burcu Kıratlı, soluğu avukatının yanında aldı. 

ELBİSESİYLE POZ VERDİ
Yaşanan bu durumun ardından Burcu Kıratlı, annesi Gül Erçetingöz'ün doğum gününde adeta nispet yaptı. Instagram sayfasından annesiyle dans ettiği anları paylaşan Burcu Kıratlı daha sonra derin yırtmaçlı kırmızı elbisesiyle poz verdi.

Sinan Akçıl ile boşanma arifesinde olan Burcu Kıratlıdan iddialı poz

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber