Geri Dön

Sinan Akçıl: Konser rekorunu kırmak istiyorum

Şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu eşi Burcu Kıratlı, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı. Markalar Sokağı'nda araçlarını vale noktasına teslim eden çift, el ele görüntülendi.

Sinan Akçıl: Konser rekorunu kırmak istiyorum

Kendilerini görüntüleyen muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı çifti, tatillerinin çok güzel geçtiğini, biraz çalışıp tekrar tatile çıkacaklarını söyledi.

"FİT VÜCUTLA DENİZE GİRECEĞİM"
Pandemi döneminde spor yapamadığı için formunu kaybettiğini söyleyen ünlü şarkıcı, "En kısa sürede fazlalıklardan kurtulup fit bir vücutla denize gireceğim" dedi.

Bu dönemde sahneye çıkamadıkları için üzgün olduklarını ve konserleri çok özlediğini dile getiren Akçıl, "Pandemi kısıtlamaları kalktığı gibi konserlerime başlayacağım ve bu sezonun konser rekorunu kırmak istiyorum" diyerek, rakiplerine meydan okudu.

'Ece Ünel İle Susma'da acılı anne ihbarcı ve katil zanlısına seslendiKanal D’nin sunuculuğunu deneyimli haberci Ece Üner'in yaptığı 'Ece Üner İle Susma'da 21 yıl önce Şişli'deki evinde vahşice öldürülen lise öğrencisi Çağla Tuğaltay dosyasında ortaya çıkan yeni tanık ve tanığın ifadesi gündeme geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber