Geri Dön

Sinan Akçıl sevgilisi kim, adı ne? Ne iş yapıyor?

Sinan Akçıl'ın Aemile sevgilisi için Burcu Kıratlı'yı terk ettiği iddia edilirken bu haberlerinin ardından ünlü şarkıcının sevgilisi merak edilmeye başlandı. Sık sık Sinan Akçıl sevgilisi kim, adı ne? Ne iş yapıyor? sorusu sorulmaya başlandı.

Sinan Akçıl sevgilisi kim, adı ne? Ne iş yapıyor?

Şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı ilişkilerini sonlandırdı. İddiaya göre bu ayrılığın sebebi, Akçıl'ın hamile sevgilisi... Peki, Sinan Akçıl sevgilisi kim, adı ne? Ne iş yapıyor?

SİNAN AKÇIL'IN SEVGİLİSİ KİM?

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; geçtiğimiz aylarda verdiği röportajda baba olmak istediğini söyleyen şarkıcı Sinan Akçıl'ın dileği gerçek oluyor.

Ancak bebeğin annesi birlikte yaşadığı eski eşi Burcu Kıratlı değil. İddiaya göre; bebeğin annesi, Sinan Akçıl’ın bir süredir birlikte olduğu Azeri psikolog sevgilisiymiş!

Nez isimli, Bakülü bir ailenin kızı olan sevgilisine körkütük âşık olan şarkıcı, bir süre önce evi terk ederek yakın arkadaşı DJ Mert Aydın’ın evine yerleşmiş. 

Akasya Asıltürkmen yüzünü uzaylılara benzettiOyuncu Akasya Asıltürkmen de göz kapağını kaldırtarak estetik yaptıran ünlüler kervanına katılmıştı. Asıltürkmen, bandajlarını çıkardıktan sonraki halini, "Uzaylı filtresinden cute baby’e geçerim inşallah" diyerek ti’ye aldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet