CaddeSinan Akçıl'dan çok konuşulacak 'Aleyna Kalaycıoğlu' itirafı! 'Benimle beraber olmak istiyordu'

Sinan Akçıl'dan çok konuşulacak 'Aleyna Kalaycıoğlu' itirafı! 'Benimle beraber olmak istiyordu'

19.06.2024 - 12:31 | Son Güncellenme:

Şarkıcı Sinan Akçıl, katıldığı bir programda Survivor All Star'ın bu sene yarışan gözde isimlerinden Aleyna Kalaycıoğlu hakkında çok konuşulacak itiraflarda bulundu. Akçıl'ın Burcu Kıratlı ile boşanma sebebi olarak gösterilen isimle ilgili ünlü şarkıcıdan açıklama da geldi.

Sinan Akçıldan çok konuşulacak Aleyna Kalaycıoğlu itirafı Benimle beraber olmak istiyordu

'Survivor 2021' yarışmasıyla ünlenen ve bu sene All Star'a katılan Aleyna Kalaycıoğlu, 11 Mayıs 2022'de Burcu Kıratlı'dan boşanan Sinan Akçıl ile single çıkarmıştı.

Haberin Devamı

2022 yılının ekim ayında Aleyna Kalaycıoğlu'nun doğum günü için Fransa'nın başkenti Paris'e giden ikiliden Sinan Akçıl, ‘Tektaş’ şarkısının klip çekimi sırasında basın mensuplarının sorularına yanıt vermiş, "Aleyna çok yetenekli. Her zaman da arkasındayım. Paris’te doğum günleri kutlanabilir. Bu gayet normal. Ben bu aşk haberlerinden rahatsız değilim. Güzel bir birlikteliğimiz var, doğrudur. Çok mutluyuz" açıklamasını yapmıştı.

"BURCU YALAN SÖYLÜYOR"

Sürpriz ilişkiyi itiraf eden ünlü şarkıcı, eski eşi Burcu Kıratlı'nın "Aleyna annesiyle Sinan’dan şarkı istemeye gelmişti. Sinan’a ‘Abi’ diyordu” cümleleri hakkında, "Bir kez geldi annesiyle zaten. Burcu yalan söylüyor. 'Abi' falan demedi Aleyna bana" şeklinde konuşmuştu.

Haberin Devamı

Sinan Akçıl son olarak katıldığı programda Kalaycıoğlu ile ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.

"EVİME SADECE BİR KEZ GELDİ"

Akçıl, Aleyna ile ilgili olarak "Evime sadece bir kez Demet'le birlikte geldiler. Zaten o zaman Survivor'dan bir sevgilisi (Yiğit Poyraz) vardı" dedi. Akçıl, sunucunun uyarısı üzerine de ondan ayrıldığını ve Cengiz Ünder ile sevgili olduğunu söyledi.

Sinan Akçıldan çok konuşulacak Aleyna Kalaycıoğlu itirafı Benimle beraber olmak istiyordu

"BİRAZ ZOR AYRILDI"

Sinan Akçıl ayrıca, "O iş (Aleyna ve sevgilisi) benim ısrarımla bitti. Biz boşandıktan çok sonra oldu. O da ayrılma konusunda yıprandı, biraz zor ayrıldı. Benle beraberlik yaşamak istiyordu. Orayı bitirdikten sonra biz başladık." dedi.

Sinan Akçıldan çok konuşulacak Aleyna Kalaycıoğlu itirafı Benimle beraber olmak istiyordu