Geri Dön

Sinan Akçıl'ın gül problemi!

Şarkıcı Sinan Akçıl, gece yarısı 300 gül alarak, Şubat 2021'de ikinci kez evlendiği Burcu Kıratlı’ya romantik bir sürpriz yaptı.

Sinan Akçıl'ın gül problemi!

Burcu Kıratlı, eşinin gül jesti karşısında hem şaşırdı hem de çok sevindi. Güzel oyuncunun fotoğraflarını Instagram’da paylaşan şarkıcının yaptığı hesaplama, kafaları karıştırdı.

"MATEMETİK PROBLEMİ DEĞİL"
Akçıl, "Üç yıl ilişki (rekor), dokuz ay birinci evlilik, sekiz ay ikinci evlilik. Üç bin gül istedim, 300 bulabildiler gece vakti. Matematik problemi değil, aşk bu ama 2 bin 700 daha borcum olsun” mesajıyla dikkat çekti.

Sinan Akçılın gül problemi

Sarıyer'de olaylı gece! Cengiz Kurtoğlu ve Mustafa Can'dan açıklamaSarıyer’de oyuncu Tolga Yüce'nin doğum günü partisine katılan sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun, gecenin ilerleyen saatlerinde işletmeci Mustafa Can'ı servis bıçağıyla yaraladığı iddia edildi. Olay yaratan kavganın ardından Kurtoğlu, "Görüntülerin montajsız halini paylaşıyorum" diyerek, sosyal medya hesabından video yayınladı. Mustafa Can ise '2. Sayfa' programında yaşananları anlattı. İşte son dakika gelişmesinin detayları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber