Geri Dön

‘SiNAN BEY HEP GERGiN’

Özlem Yıldız, boşandığı eşi Sinan Serter’in geçen hafta bir muhabirle tartışma yaşaması hakkında şu yorumu yaptı: “O tür bir davranışta bulunmamalıydı. Sinan Bey hep gergin bu aralar”

Özlem Yıldız, oğlu Demir ile Etiler’de alışveriş yaptı. Bu sırada muhabirlerle sohbet eden Yıldız’a; eski eşi Sinan Serter’in kendisini görüntüleyen bir gazeteciyi kolundan itmesi soruldu.
Sunucu, önce konuyla ilgili yorum yapmak istemedi, sonra da “Onu bana sormayın, kaç yaşında bir birey... Biten bir evliliğin ardından ‘Sinan Bey’in şu tavrı yakışıksız’ demek bana düşmez” açıklamasını yaptı.
Ardından “Ben bugüne kadar basındaki arkadaşlarımla herhangi bir tatsızlık yaşamadım. Sinan Bey de o tür bir davranışta bulunmamalıydı” dedi.
Özlem Yıldız’ın “Sinan Bey gergin mi bu aralar?” sorusuna verdiği cevapsa manidardı: “Sinan Bey hep gergin bu aralar...”

Sunuculuğa geri dönüyor

tvEM kanalında ‘Özlem Yıldız’la Her şey Burada’ adlı programa başlayacaklarını söyleyen sunucu, “Pazartesinden itibaren üç saatlik, müzik, magazin, astroloji, yemek ve moda gibi konuların olacağı programa başlıyorum. Haftanın beş günü canlı yayın yapacağım” dedi.

5 Temmuz 2020 Magazin Haberleri BülteniGünün öne çıkan magazin haberlerini sizler için derledik.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber