Geri Dön

Sinem Kobal'dan Burçin Terzioğlu'na: İyi ki doğdun kıymetlim

Şimdilerde ikinci kez anne olmak için gün sayan oyuncu Sinem Kobal, 42 yaşına basan yakın dostu Burçin Terzioğlu'nun doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla kutladı.

Sinem Kobal'dan Burçin Terzioğlu'na: İyi ki doğdun kıymetlim

2016 yılında nikah masasına oturduğu meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evlilik sürdüren ve ikinci kez anne olmaya hazırlanan Sinem Kobal, yakın arkadaşı Burçin Terzioğlu'nun doğum gününü kutladı.

42 yaşına basan Terzioğlu ile verdiği pozları peş peşe paylaşan güzel oyuncu, sosyal medyada dikkatleri üzerine çekti.

SİYAH BEYAZ KARELERİ PAYLAŞTI
Sinem Kobal, arkadaşı Burçin Terzioğlu'nun yeni yaşını; "İyi ki doğdun kıymetlim. Seni her şeyden çok seviyorum" diyerek kutladı. Doğumuna sayılı günler kalan güzel oyuncunun paylaştığı kareler büyük ilgi gördü.

Sinem Kobaldan Burçin Terzioğluna: İyi ki doğdun kıymetlim

"İYİ Kİ DOĞDUN İYİ Kİ"
Öte yandan Sinem Kobal, arkadaşı Burçin Terzioğlu'nun doğum gününü geçtiğimiz sene de kutlamış ve birlikte çekilen pozlarına "Seninle yıllar çok güzel, iyi ki doğdun iyi ki" notunu düşmüştü.

"SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM"
Geçtiğimiz aylarda kızı Lalin ile Bebek'te objektiflere takılan Sinem Kobal, muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı. Yeniden anne olmaya hazırlanan oyuncu, "Sabırsızlıkla bekliyorum, mutluyum" demişti.

Henüz doğacak kızının adını açıklamayan ve şimdilerde yedi aylık hamile olan Kobal, doğumu İstanbul'da yapacağını ifade etmişti.

Sinem Kobaldan Burçin Terzioğluna: İyi ki doğdun kıymetlim

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber