Geri Dön

Solmaz Çiros, Armağan Çağlayan'ın programını terk etti

'Evleneceksen Gel' isimli izdivaç programıyla adını duyuran ve şarkıcılık yapan Solmaz Çiros, Armağan Çağlayan'ın programını terk etti. Çiros, yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Solmaz Çiros, Armağan Çağlayan'ın programını terk etti

Seda Sayan'ın bir dönem sunduğu 'Evleneceksen Gel' isimli izdivaç programıyla ünlenen Solmaz Çiros, Armağan Çağlayan'ı topa tuttu.

Armağan Çağlayan'ın konuğu olan eski yarışmacı Solmaz Çiros kendisine gösterilen tavırdan memnun olmayınca programı terk etti.

Solmaz Çiros sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Merhaba demek istedim. İnanır mısınız çok zoruma gitti. Kafasını bile kaldırmadı, selam bile vermedi. Kusura bakmasın da o da ben de etten kemiktensiniz. Ben oraya sorgu masasına gelmedim. Ben çok kırıldım. Çıkardım mikrofonu gittim" dedi.

Solmaz Çiros, Armağan Çağlayanın programını terk etti

Açılışa katılmasına tepki yağan Tuğba Özay'dan açıklama geldiManavgat'taki yangında çiftliği son anda yanmaktan kurtulan ve yangının ardından felç geçirdiğini belirten manken Tuğba Özay, dün İstanbul'da bir açılışta görüntülenmesi nedeniyle sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Özay, kendisini eleştirenlere çektiği video ile yanıt verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet