Geri Dön

Son dakika haberi: Mehtap Ar yaşamını yitirdi

Oyuncu Mehtap Ar, 64 yaşında hayatını kaybetti. Uzun süredir akciğer kanseri tedavisi gören Mehtap Ar, Aysel Gürel'in kızı, Müjde Ar'ın kardeşiydi.

Son dakika haberi: Mehtap Ar yaşamını yitirdi

Müjde Ar'ın kendisi gibi oyuncu olan kardeşi, 64 yaşındaki Mehtap Ar, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Üç aydır yoğun bakımda tedavi gören Ar, uzun süredir akciğer kanseriyle mücadele ediyordu. 

"DİLERİM ACILARI DİNMİŞTİR"
Müjde Ar, "Çok üzgünüm, dün gece kardeşimi kaybettim. Son üç aydır yoğun bakımdaydı. Dilerim acıları dinmiştir, çok çekti." dedi.

Mehtap Ar, pandemi kuralları gereğince 10-15 kişilik katılımla Zincirlikuyu Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlanacak.

Son dakika haberi: Mehtap Ar yaşamını yitirdi

DÖRT GÜN ÖNCE DOĞUM GÜNÜYDÜ
Merhum sanatçı Aysel Gürel’in oyuncu kızı Mehtap Ar, 6 Nisan'da 64 yaşına basmıştı. Usta oyuncu Müjde Ar, sosyal medya hesabından üç aydır yoğun bakımda tedavi gören kardeşinin doğum gününü “Canım, biriciğim, kardeşim, kalbimin yarısı, her şeyim. Bir an önce iyileş" mesajıyla kutlamıştı.

Kardeşi Mehtap Ar'ın sağlık durumu ile ilgili Ocak ayında bir açıklama yapan Müjde Ar, "8 Ocak'ta tedavisinde kullanılan ilacını almak üzere kontrol için hastaneye gittiğimizde yatırdık. 3-4 gün sonra durumu kötüleşti. 5 gün yoğun bakıma kaldırıldı. Sonrasında yoğun bakımdan çıkardık 1 gün odasında kalabildi. Beyine pıhtı attığı için yeniden yoğun bakıma kaldırıldı" ifadelerini kullanmıştı.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber