Geri Dön

Son Ültimatom filmi oyuncuları kim, konusu nedir? İşte, Son Ültimatom oyuncu kadrosu

ABD yapımı film Son Ültimatom, televizyon ekranlarında film severlerle buluşuyor. Sinema salonlarında oldukça ilgi görmüştü. Son Ültimatom filmi başrolünde Matt Damon yer alıyor. İşte, Son Ültimatom hakkında...

Son Ültimatom filmi oyuncuları kim, konusu nedir? İşte, Son Ültimatom oyuncu kadrosu

Son Ültimatom yani The Bourne Ultimatum, 2007 yapımlı filmdir. 80. Akademi Ödül Töreninde 3 Akademi Ödülü sahibi oldu. Filmin yönetmenliğini Paul Greengrass yapmıştır. Robert Ludlumun aynı adlı romanından esinlenilmiştir.

SON ÜLTİMATOM KONUSU

Jason Bourne (Matt Damon) geçmişindeki sırları bir türlü öğrenememektedir. Kendisinin canlı olduğunu bilenler ise kendisi ortadan kaldırmak istediğinden, Moskova, Rusyaya taşınır ancak burada tekrar bulunur ve hayatta çok sevdiği bir insan, kendisine yardım etmiş Marie Helena Kreutz (Franka Potente) kazada kayb edince, Jasonun tekrar geçmişindeki sırları bulma ve yine bir macera yaşamasının zamanı gelmiştir. Artık Moskovadan Parise, Ordanda Fasa gidecek olan Bourne'u çeşitli maceralar ve gerilim beklemektedir.

SON ÜLTİMATOM OYUNCULARI

Matt Damon: Jason Bourne
Julia Stiles: Nicky Parsons
David Strathairn: Noah Vosen
Scott Glenn: Ezra Kramer
Paddy Considine: Simon Ross
Edgar Ramirez: Paz
Albert Finney: Dr. Albert Hirsch
Joan Allen: Pamela Landy
Tom Gallop: Tom Cronin
Daniel Brühl: Martin Kreutz
Scott Adkins: Agent Kiley

 

 

 

 

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber