Geri Dön

Son yolculuğuna uğurlandı

Sanat dünyasında yıllarca yaptığı şovlar ve canlandırdığı Huysuz Virjin karakteriyle hafızalara kazınan Seyfi Dursunoğlu, dün yapılan törenle Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Son yolculuğuna uğurlandı

Sanat dünyasında yıllarca yaptığı şovlar ve canlandırdığı Huysuz Virjin karakteriyle hafızalara kazınan Seyfi Dursunoğlu, dün yapılan törenle Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Çoklu organ yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 87 yaşında hayatını kaybeden usta sanatçıyı, ailesi, sevenleri ve Gülben Ergen, Deniz Seki, Armağan Çağlayan, Bora Gencer ile Sezgin Tanrıkulu’nun da aralarında bulunduğu isimler sonsuzluğa uğurladı.
“Üniversiteli gençler kadavra olarak kullansın diye vücudumu bağışladım” şeklinde açıklama yapan Dursunoğlu’nun isteği, vasiyetnamesinde yazılı olarak yer almadığı için yerine getirilmeyip, usulünce defnedildi. Tüm mal varlığını Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bırakan sanatçının tabutunun üzerine ‘Canım Dayımız’ ile ‘Türkan Saylan’ın çocukları sizi unutmayacak’ yazılı çelenkler koyuldu.

Ozan Güven-Deniz Bulutsuz davası! İşte ilk ifadeler...Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darbettiği iddiasıyla hakkında 'silahla kasten yaralama', 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' ve 'hakaret' suçlarından 13,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan oyuncu Ozan Güven’in yargılanmasına başlandı. Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz, duruşma öncesi adliyeye geldi. Deniz Bulutsuz, mahkemede verdiği ifadede, "Yaşananlar çok ağırdı" dedi. Ozan Güven ise "Abajurun sapını elinden almaya çalışırken çenesine çarptı, yaralandı" şeklinde ifade verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet