Geri Dön

Sophie Ellis-Bextor 17 yaşındayken tecavüze uğradığını anlattı

Sophie Ellis-Bextor, 17 yaşındayken kendisinden 12 yaş büyük bir adam tarafından tecavüze uğradığını açıkladı. Şarkıcı, o geceden sonra bir daha hiç karşılaşmadıklarını söyledi. Sophie, "Çok utandım, bekaretimi böyle kaybettim ve kendimi aptal hissettim" dedi.

Sophie Ellis-Bextor 17 yaşındayken tecavüze uğradığını anlattı

Şarkıcı Sophie Ellis-Bextor, 17 yaşındayken kendisinden 12 yaş büyük biri tarafından tecavüze uğradığını açıkladı. Şarkıcı, olay gecesini anlatırken gittiği bir konserden sonra Jim adında bir müzisyenle sohbet ettiğini, daha sonra Jim'in evine gittiğini söyledi.

Jim'in tarih kitaplarını görmek için gittiği evde sarhoşken tecavüze uğradığını açıklayan şarkıcı, evden ayrıldığında kendisini "kirletilmiş" hissettiğini anlattı.

"ÇOK UTANDIM"
Sophie, yaşadığı travmayı; "Jim'in evindeyken sarhoştum, biraz yakınlaştık, daha sonra Jim üstümü çıkarmaya başladı. 'Hayır istemiyorum' dedim ama dinlemedi. Çok utandım, bekaretimi böyle kaybettim ve kendimi aptal hissettim" diye anlattı.

Sophie Ellis-Bextor 17 yaşındayken tecavüze uğradığını anlattı

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber