Geri Dön

Sörf aşkı okul açtırıyor

Şarkıcı Mustafa Sandal, kitesurf okulu açmak için Akyaka’da yer bakmaya başladı. Şarkıcının bu kararındaki en büyük rolün çocukları Yavuz ve Yaman’da olduğu öğrenildi

Sörf aşkı okul açtırıyor

Sörf sporuna düşkünlüğünü her fırsatta dile getiren ve bu alanda kendini geliştirdiğini ifade eden Mustafa Sandal, kitesurf okulu açmak için kolları sıvadı.

Şarkıcı, Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka’da uygun yer için girişimlere başladı. Kısa sürede eğitim merkezini hayata geçirmek isteyen Sandal, bölgeden ayrılmıyor.

Şarkıcının, bu adımı atmasında oğulları Yavuz ve Yaman’ın büyük rol oynadığı öğrenildi. Sandal, son yıllarda çocuklarının kitesurf gibi deniz sporları yapması üzerine, okulu açmaya karar verdi. ‘Sörf’ adında parçası da bulunan şarkıcı, ilerleyen günlerde projesinin tüm detaylarını sevenleriyle paylaşacak.

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber