Geri Dön

Sosyetik güzel Pırıl Çetindoğan solucan yedi!

Cemiyet hayatının gözde gençlerinden Pırıl Çetindoğan, önceki gün Danimarka’da lüks bir restorana gitti. Genç kadının tercihi 895 euroluk solucan oldu.

Sosyetik güzel Pırıl Çetindoğan solucan yedi!

Daha önce salyangoz, karınca ve yılan yiyen Eda Taşpınar'ın ardından şimdi de Pırıl Çetindoğan, ilginç damak zevkiyle herkesi şoke etti.

İŞTAH KAPATAN MENÜ
Geçtiğimiz günlerde Danimarka'nın başkenti Kopenhag'a giden Çetindoğan, Michelin yıldızlı Kiin Kiin Restaurant'a uğradı. Tayland mutfağına özgü lezzetlerin sunulduğu restoranda sipariş veren sosyetik güzel, masaya gelen bir torba kurutulmuş solucanı yedi.

Solucanları şırınga içindeki özel bir sosla tüketen genç sosyetik, görenlerin midesini bulandıran sıra dışı ziyafeti sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmedi.
Çetindoğan, iştah kapatan menü için de 5 bin 600 TL ödedi.

Genç kıza, "Solucan yemek için o kadar yol gidip servet harcamana gerek yoktu. Bizim bahçede çok var. Sana bedava verirdik", "Sosyetiklik buysa ben normal vatandaş olmaya razıyım" şeklinde esprili yorumlar yağdı.

Sosyetik güzel Pırıl Çetindoğan solucan yedi

Adı oyuncu Kaan Yıldırım ile anılan Hadise aşka geldiBir süredir adı oyuncu Kaan Yıldırım ile anılan Hadise, Instagram hesabının hikaye bölümünde "Sensizliğe dayanamam...” adlı şarkıya eşlik etti.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber