Geri Dön

‘Sözler tutulmadı’

Gençlerin eğitimine destek veren Umudum Olur musun? derneğinin başkanı Azra Akın, kendilerine bağış yapacağını açıklayan Mood Ödül Töreni yetkililerinin, eserlerini hediye eden ünlüleri kandırdığı haberlerine Kanal D’deki ‘Neler Oluyor Hayatta’ programında açıklık getirdi.

‘Sözler tutulmadı’

 

Oyuncu, törende satılan eserlerin ücretlerinin verilmemesi üzerine, “Değerli dostlarımız bize sanat eserlerini bağışladılar. Ona rağmen bu bağışlar gelmedi. Burada en önemli konu sözlerin tutulmaması” dedi. Arzum Onan’ın heykelinin özensiz şekilde güvenliğe bırakılıp, kaçıldığını da anlatan Akın, Nurgül Yeşilçay’ın tablosunun ise henüz ortada olmadığını söyledi.

Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldiGeçtiğimiz aylarda kendisi gibi şarkıcı Serdar Ortaç'la ilişkisini noktalayan Seçil Gür'ün yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Gür'ün ünlü oyuncu Celil Nalçakan'a gönlünü kaptırdığı ileri sürülmüştü. Nalçakan, hakkındaki haberlere sosyal medya hesabından yayınladığı video ile yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber