Geri Dön

Sporun ‘en’leri ödüllendirildi

Fashion Week kapsamında defileye çıkan Tülin Şahin, geceye altı dakikada hazırlandığını belirtti.

Sporun ‘en’leri ödüllendirildi

Bu yıl 63’üncü kez düzenlenen Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri önceki akşam Zorlu PSM’de gerçekleşen görkemli törenle sahiplerini buldu. Spor alanındaki ‘En’lerin açıklandığı gecede ‘Yılın Futbolcusu’ Fernando Muslera seçilirken, ‘Yılın
Takımı’ Beşiktaş, ‘Yılın Antrenörü’ Şenol Güneş, ‘Yılın Spor Adamı’ Fikret Orman, ‘Yılın Sporcusu’ Milli güreşçi Taha Akgül, ‘Yılın Çıkış Yapan Oyuncusu’ ise Emre Mor oldu.

Organizasyonda ayrıca, Göksel Gümüşdağ ‘Milliyet Özel Ödülü’nü alırken, İsmail Gökçek ‘İslam Çupi’, Yavuz Kocaömer ise ‘Namık Sevik Ödülü’ne layık görüldü. Spor, sanat ve iş dünyasından birçok ismi buluşturan ve TV8’den canlı yayınlanan törene, Mustafa Denizli, Tülin Şahin, Betül Demir, Özgün, Emre Kızılırmak, Atiba Hutchinson ve Andreas Beck gibi ünlü isimler katıldı. Gecede, şovmen Hayrettin, İllüzyonist Aref, keman virtüözü Giselle Tavilson ve Kabile Dans Grubu, davetlilere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Yıldırım Mayruk'tan ağlatan vedaTürk modasının ünlü terzilerinden Yıldırım Mayruk (1960-2020) ve "Terzi Yamağı" Barbaros Şansal (1990 -2020), tarihi Fişekhane’de gerçekleşen jübileyle meslek hayatlarına veda ettiler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber