Geri Dön

Su sorunu için yürüyecekler

Tülin Şahin, Özge Ulusoy ve Şevval Şahin gibi modeller, su kaynaklarının korunmasına dikkat çekmek için Salda Gölü’nde yürüyecek.

Su sorunu için yürüyecekler

Tülin Şahin, Özge Ulusoy, Jessica May, Şevval Şahin, Deren Talu ve Buse İskenderoğlu’nun da aralarında olduğu toplam 50 isim, Salda Gölü’nde podyuma çıkacak. Dosso Dossi Fashion Show’un 2021 sonbahar-kış sezonu dijital platform defilesinde, su kaynaklarının korunmasına dikkat çekilecek.

Mars’taki Jezero Krateri’yle benzerliği NASA tarafından dünyaya duyurulan Salda Gölü’nde yapılacak etkinlik, 50 ülkede gösterime girecek. Nisan ayının son haftasında gerçekleşmesi planlanan defilede, çevresel hassasiyetler göz önünde bulundurulacak ve yetkililerin
denetiminde özel sistemler kullanılacak.

Tuğba Özay yangın sonrası Manavgat'ta: Daha fazla acı çekmemi istediniz!Manavgat'taki yangında çiftliği alevler arasın kalan Tuğba Özay, felç geçirdiğini söylemiş, bir gün sonra İstanbul'da bir açılışta görüntülenmişti. Neşeli halleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Özay, yangın sonrası Manavgat’taki evine gitti. Yanan yerleri gösteren ünlü manken, "Felç olmamı istediniz!" sözleriyle kendisini reklam yapmakla suçlayanlara tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet