Geri Dön

Şükran Ovalı'nın alışveriş kombini

Futbolcu Caner Erkin ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Şükran Ovalı, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.

Şükran Ovalı'nın alışveriş kombini

Şükran Ovalı, yakın bir arkadaşı ile geldiği AVM'de ilk durak olarak Beymen mağazasını tercih etti. Uzun süre yeni sezon ürünleri inceleyen ve siparişlerini veren oyuncu, daha sonra Markalar Sokağı'nda bulunan dünyaca ünlü mağazaları gezdi.

Siyah terliği, siyah uzun elbisesi ve siyah maskesi ile alışveriş kombinini oluşturan Ovalı, alışveriş turu sonrası Masa Restaurant'a geçerek yorgunluk kahvesi içti. Arkadaşı ile koyu bir sohbete tutunan Ovalı, akşam saatlerinde özel aracıyla AVM'den ayrıldı.

Şükran Ovalının alışveriş kombini

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber