Cadde Şükrü Özyıldız'dan 'aşk' sorularına yanıt!

Şükrü Özyıldız'dan 'aşk' sorularına yanıt!

01.04.2024 - 15:51 | Son Güncellenme:

Geçtiğimiz yaz aşk yaşamaya başlayan oyuncu Şükrü Özyıldız ve fenomen Sibil Çetinkaya, geçtiğimiz gün Armutlu'da bir mekan çıkışında objektiflere takıldı. Neşesi yerinde olan ikiliden Özyıldız, 'aşk' sorusunu cevapladı.

Şükrü Özyıldızdan aşk sorularına yanıt

'Ekşi Elmalar', 'Fatmagül'ün Suçu Ne?', 'Şeref Meselesi', 'Jet Sosyete', 'Akıncı', 'Masumlar Apartmanı' ve Ruhun Duymaz gibi yapımlarda rol alan Şükrü Özyıldız, son zamanlarda özel hayatıyla gündeme geliyor.

Haberin Devamı

Sosyal medyanın tanınan isimlerinden Sibil Çetinkaya ile aşk yaşayan Özyıldız, geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle Bebek'te görüntülenmişti. İkili, "Bizde her şey yolunda, her şey bildiğiniz gibi" diyerek ilişkilerinin iyi gittiğini ifade etmişti.

Şükrü Özyıldızdan aşk sorularına yanıt

GEZGİN ÇİFT

Boş vakitlerini sık sık tatillerde değerlendiren çift, Sri Lanka, Yunanistan, İtalya ve İsviçre’den sonra geçenlerde rotayı Katar’a çevirmiş ve GQ Türkiye’nin düzenlediği MotoGP yarışını izlemişti.

Şükrü Özyıldızdan aşk sorularına yanıt

"AŞK GÜZEL"

Sevilen çift, önceki gece Armutlu'daki bir mekan çıkışında görüntülendi. Arkadaşları ile kapıda vedalaşan Özyıldız ve Çetinkaya, daha sonra araçları geldiğinde arabaya bindi. Ayaküstü aşk sorularını yanıtlayan çift, "Her şey yolunda. Aşk güzel. İşler de devam ediyor." dediler ve daha sonra oradan ayrıldılar.  

Haberin Devamı

Şükrü Özyıldızdan aşk sorularına yanıt