Geri Dön

Süreyya Yalçın'dan romantik kutlama

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Süreyya Yalçın sosyal medya paylaşımlarıyla sosyal medyaya damga vuruyor. Süreyya Yalçın son olarak eşi Ozan Baran’ın yeni yaşını sosyal medya sayfasından yaptığı romantik paylaşımla kutladı.

Süreyya Yalçın'dan romantik kutlama

İş insanı Ozan Baran ile 2016 yılında nikah masasına oturduktan bir süre sonra Amerika'ya yerleşen sosyetenin önde gelen isimlerinden Süreyya Yalçın, şu sıralar Bodrum’da.

Sosyal medya sayfasından yaptığı iddialı ve gösterişli paylaşımlarla sık sık dikkat çeken Süreyya Yalçın, bu sefer eşiyle olduğu romantik anları yayınladı.

Süreyya Yalçın eşi Ozan Baran’ın yeni yaşını dudak dudağa paylaştığı bir kareyle kutladı.

Süreyya Yalçın yaptığı paylaşımına ise şu notu düştü, “İyi ki doğdun dünyam oldun seni son nefesime kadar seveceğim kocacığım. İyi ki hayatıma girdin nefesim oldun sensizlik benimde yok olmam demek dünyalara değişmem seni. Seni bana veren rabbime şükürler olsun.”

Süreyya Yalçından romantik kutlama

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber