Geri Dön

Sürpriz aşk ortaya çıktı! İki aydır birlikteler

Türkiye'nin en bilinen restoranlarından biri olan Papermoon'un açılışının 25'inci yıl kutlaması sürpriz bir aşkı ortaya çıkardı.

Sürpriz aşk ortaya çıktı! İki aydır birlikteler

Melis Çiftçi, 43'üncü yaş gününü bu mekanda pasta keserek kutladı. Çiftçi'nin, pasta kesim sırasında Malkoç Süalp ile aynı karede olması "Yeni bir aşk mı doğuyor?" sorusunu akla getirdi.

Hürriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; gecenin ilerleyen saatlerinde Melis Çiftçi ve Malkoç Süalp, kalabalığa aldırmadan sarmaş dolaş pozları ile aşkı onayladı. Yakın çevrelerine itirafta bulunan çift, iki aydır birlikte olduklarını söylediler.

Sürpriz aşk ortaya çıktı İki aydır birlikteler

Melis Çiftçi, 12 yıl evli kaldığı iş insanı Ali Gürsoy'dan boşanmıştı. Malkoç Süalp de 2.5 yıl evli kaldığı oyuncu Bade İşçil'den boşanmıştı. Çiftin Azur isminde bir oğulları var.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber