Geri Dön

Survivor 1 Mart ödül oyununu kim kazandı, ödül ne oldu? İşte, Survivor 2021 ödülü kazanan takım

Survivor 2021 yarışmasında dokunulmazlık oyunu gerginliğinin yanında ödül oyunu heyecanı yaşandı. Son günlerde hiçbir ödülü kazanamayan ünlüler takımı, son dokunulmazlığı alarak moral depolamıştı. İkinci dokunulmazlık oyununda aday çıkaran gönüllüler de ödül oyunlarındaki performanslarını düşürmemek adına üstün çaba harcıyor. Ödülün akabinde gönüllülerden Aleyna Kalaycıoğlu ile Ayşe, Acun Ilıcalı ve İrem Kanan ile voleybol Challenge yaptı. Peki, 1 Mart ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 1 Mart ödül oyununu kim kazandı, ödül ne oldu? İşte, Survivor 2021 ödülü kazanan takım

Ünlüler ve gönüllüler takımları, dokunulmazlığın ardından ödül için kıyasıya yarıştı. Son ödülleri açık ara alan gönüllüler, bu haftaki oyunlarda da büyük başarı yakaladı. Gergin anlara neden olan ödül oyunu ardından gönüllüler takımından Aleyna Kalaycıoğlu ile Ayşe, Acun Ilıcalı ve İrem Kanan'a karşı voleybol challenge gerçekleştirdi. Survivor 2021 ödül oyunu kazananı ve ödül merak konusu. Voleybol challenge kim kazandı? İşte, Survivor'ın 1 Mart ödülü...

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Heyecanın doruklarda olduğu Survivor 2021'de ödül oyunu heyecanı yaşandı. Gönüllüler ödüllerdeki yenilmezliğini sürdürmek için parkura çıktı. Ünlüler ve gönüllülerin yemek için çıktıkları zorlu parkurda başa baş mücadele sonucunda kazanan yine gönüllüler oldu.

Survivor 1 Mart ödül oyununu kim kazandı, ödül ne oldu İşte, Survivor 2021 ödülü kazanan takım

1 MART SURVİVOR ÖDÜLÜ NE OLDU?

Survivor adasında uzunda zamandır görülmemiş ve beklenen ödül 1 Mart akşamı yarışmacılara sunuldu. Ünlüler ve gönüllüler nefes kesen ödül için yarıştı ve gönüllülerin kazandığı ödül ise tost, poğaça gibi birçok ürünün olduğu kahvaltı oldu. 

Voleybol challenge ile eğlenceli dakikalar yaşandı. Ünlülerden Ayşe ve Aleyna, Acun Medya'ya karşı mücadele etti. Kazanan Aleyna ve Ayşe olursa yarışmacılar ikişer dilim su böreği ile Türkiye'den gelen lokumlardan tadabilecekler. Oyunun kazananı ise Acun Ilıcalı ile İrem Kanan oldu.

Magazin Haberleri Bülteni (14 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet