Geri Dön

Survivor 2021 birleşme partisi ne zaman, saat kaçta? Survivor birleşme partisine kimler katılacak?

Survivor birleşme partisi saat kaçta sorusu programın takipçileri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu sene de Ünlüler-Gönüllüler konsepti ile ekrana gelen Survivor 2021'de birleşme partisi için geri sayım devam ediyor. Peki Survivor birleşme partisi ne zaman, parti ne zaman olacak? Partiye kimler katılacak?

Survivor 2021 birleşme partisi ne zaman, saat kaçta? Survivor birleşme partisine kimler katılacak?

Survivor birleşme partisi ne zaman sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu yıl da Ünlüler-Gönüllüler formatı ile ekrana gelen Survivor 2021'de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Bu akşam ekrana gelen son bölümde Survivor birleşme partisi futbol müsabakası düzenlendi. Partinin ise yarın akşam (28 Mart) tarihinde ekrana gelmesi bekleniyor. Peki Survivor birleşme partisine kim katılacak?

SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Survivor birleşme partisi hakkında Acun Ilıcalı tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada 25-26 Mart çekimler olur. 27-28 Mart birleşme partisi sanırım yayımlanır açıklamalarının ardından ekrana gelen Survivor son bölümde birleşme partisi futbol müsabakası oynandı. 28 Mart tarihinde ekrana gelecek olan bölümde ise birleşme partisi ekrana gelecek. Yeni bölümün saat 21:00'de başlaması bekleniyor. 

SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİNE KİM GELECEK?

Survivor 2021 birleşme partisinde geçen yılın Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven'in DJ'lik yapacağı konuşuluyor.

ACUN ILICALI INSTAGRAM'DAN PAYLAŞTI

"Swalla ve Savage Love şarkılarının arkasındaki büyük isim, dünyaca ünlü şarkıcı Jason Derulo, Survivor birleşme partisinde sahne alacak ve en sevilen şarkılarını seslendirecek."

Magazin Haberleri Bülteni (21 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet