Geri Dön

Survivor 2022 Ünlüler takımında Aycan-Sema ve Adem neden yok koronavirüse mi yakalandılar? Acun Ilıcalı'dan açıklama...

Survivor 2022 All Star Ünlüler takımı kadrosunda yer alan üç isim olan Adem-Aycan ve Sema'nın takımda bir süredir yer almaması merak konusu olmaya devam ediyordu. Konuya dair Acun Ilıcalı dün akşam ekrana gelen konseyde açıklamalarda bulundu. Peki Survivor Adem-Aycan ve Sema neden yok, ne zaman takıma katılacak?

Survivor 2022 Ünlüler takımında Aycan-Sema ve Adem neden yok koronavirüse mi yakalandılar? Acun Ilıcalı'dan açıklama...

Survivor 2022 All Star Ünlüler kadrosunda yer alan Sema-Aycan ve Adem yaklaşık olarak bir haftadır Survivor ekrana gelen yeni bölümlerde yer almıyor. Yarışmalarda ve konseyde bir türlü yer almayan Adem-Aycan ve Sema ile ilgili Acun Ilıcalı hastalıkları nedeniyle yer almadıklarını açıklamıştı. Açıklamanın ardından üç yarışmacının koronavirüse yakalandıkları ve karantinada oldukları iddia edilmişti. Konuya dair Acun Ilıcalı'dan dün akşam saatlerinde yeni bir açıklama yapıldı. Peki Adem-Aycan ve Sema neden yoktu ne zaman takıma katılacaklar?

SURVİVOR ADEM-AYCAN VE SEMA NEDEN YOK NE ZAMAN KATILACAKLAR?

Survivor Ünlüler takımında bulunan üç yarışmacının hasta olduğu için takımda yer almadıkları açıklanmıştı. Konuya dair Survivor ekrana gelen son bölümde açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı Adem-Aycan ve Sema yarın takıma katılıyor açıklamasında bulundu. Ayrıca son yedeklerin kadroya katılması ile Survivor ciddi bir sayı ile tam anlamıyla başlamış olacak dedi

 

 

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber