Geri Dön

Survivor Adem kimdir, nişanlısı kimdir? Survivor finalisti Adem Kılıçcı kaç yaşında, nereli? İşte Survivor Adem ile ilgili bilgiler...

Survivor Adem'in yaşamı ile ilgili bilgiler araştırılmaya başlandı. Survivor'ın 29 Haziran tarihinde yayınlanan bölümde yarı finalden finale yükselen iki isimden biri Adem oldu. Survivor finalisti Adem Kılıçcı'nın nişanlısı ise araştırılan konular arasında bulunuyor. Peki Survivor Adem kimdir, kaç yaşında? Survivor Adem Kılıçcı'nın nişanlısı kimdir?

Survivor Adem kimdir, nişanlısı kimdir?  Survivor finalisti Adem Kılıçcı kaç yaşında, nereli? İşte Survivor Adem ile ilgili bilgiler...

Survivor'da final heyecanı için kısa bir süre kaldı. Survivor finalistlerinden biri ise Adem oldu. Survivor şampiyonu bugünkü canlı yayında belli olacak. Survivor izleyicileri ise Adem'in yaşamı ile ilgili detayları merak ediyorlar. Peki Survivor Adem kimdir? Survivor Adem Kılıçcı'nın nişanlısı kim?

SURVIVOR ADEM KİMDİR?

Survivor All Star 2022'de finale kalan Adem Kılıçcı, 5 Mart 1986 tarihinde Ağrı'da doğdu. Aslen Ağrılı olan Adem, 11-12 yaşlarından bu yana boks ile ilgilendi. Baba tarafının Kafkaslardan Ağrı'ya göç eden Türklerden olduğunu belirten yarışmacının anne tarafı ise Erzumlu'dur.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi mezunu olan Survivor Adem, aynı zamanda beden eğitimi öğretmenliği de yapıyor. İlköğrenimi de bu şehirde okuyan Adem, İstanbul'a geldikten sonra Fenerbahçe Boks Şubesi üyesi oldu. Boyu 1.85 olan Adem Kılıçcı'nın kilosu ise 75'tir. 2004 yılında Antalya'da düzenlenen Dünya Boks Şampiyonasında gümüş madalya kazanan Adem, olimpiyatlarda da yer aldı. Yarışmacsının Instagram hesabı adem_kilicci'dir. Kılıçcı aynı zamanda Bizim Semtin Çocukları filminde rol aldı.

SURVIVOR ADEM'İN NİŞANLISI KİMDİR?

Adem Kılıçcı'nın nişanlısının adı ise Nil olarak biliniyor.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber