Geri Dön

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Aleyna Çalışkan boyu kaç, mesleği nedir?

Survivor 2021 yarışmacılar arasında mücadele eden Aleyna Çalışkan, sezon başında Gönüllüler takımında yarışmaya başladı. Ardından Kırmızı takıma geçen Survivor Aleyne Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna Çalışkan nereli? İşte Survivor 2021 sezonunda en çok konuşulan isimlerden biri olan Survivor Aleyna Çalışkan hakkında merak edilenler...

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Aleyna Çalışkan boyu kaç, mesleği nedir?

Survivor 2021 sezonu tüm hızıyla devam ediyor. Günden güne artan heyecan yarışmacıları daha da hırslandırıyor. Survivor Kırmızı takım yarışmacıları izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Peki Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna Çalışkan nereli? İşte Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Çalışkan'ın biyografisi...

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Aleyna Çalışkan kimdir sorusunun yanıtı, Survivor2021 izleyicileri tarafından merak edilen ve sorgulanan isimler arasında yer almaya başladı. Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğmuştur. Üniversite öğrencisi olan Aleyna 1.67 boyunda ve 53 kilodur

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşımdan beri sporla ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmekte yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN EVLİ Mİ?

Survivor 2021 gönüllüler takımı kadrosuna yedeklerden katılan Aleyna Çalışkan’ın kim olduğu herkes tarafından sorgulanmaya başladı. Güzelliğiyle dikkat çeken yarışmacının evli mi olduğu izleyiciler tarafından merak edildi. Henüz 22 yaşında olan Aleyna Çalışkan’ın medeni hali bekârdır. Kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan, güçlü fiziği ve kaslı vücuduyla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. 2020 IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunan Aleyna Çalışkan’ın boyu ve kilosu en çok merak edilenler arasında yer almakta. Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM’I NE?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan, düzgün fiziğiyle dikkat çeken yarışmacılar arasında yer alıyor. Özel hayatıyla ilgili bilgiler merak edilen Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi merak ediliyor. Aleyna Çakır’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabından 61 bin 600 takipçisi bulunuyor.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber