Geri Dön

Survivor All Star kadrosu açıklandı mı, ne zaman başlayacak 2022? Yeni sezon Survivor yarışmacıları kimler olacak?

Survivor All Star kadrosu ile ilgili detaylar merak konusu. Geçtiğimiz günlerde ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor ile ilgili açıklama gerçekleştirdi. Ilıcalı'nın açıklaması sonrasında Survivor yarışmacıları ve başlayacağı tarih ise araştırılıyor. Peki Survivor All Star yarışmacıları kimler olacak, ne zaman başlayacak 2022?

Survivor All Star kadrosu açıklandı mı, ne zaman başlayacak 2022? Yeni sezon Survivor yarışmacıları kimler olacak?

Survivor All Star için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Uzun yıllardır ekranlara gelen Survivor'ın yeni sezonu yani All Star'da yarışacak isimler merak ediliyor. Gözler gelecek olan açıklamalara çevrildi. Peki Survivor All Star kadrosu belli oldu? Survivor ne zaman başlayacak 2022?

 SURVIVOR ALL STAR KADROSU BELLİ OLDU MU, NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Acun Ilıcalı, Survivor ile ilgili açıklama yaptı. Ilıcalı, “Kadrolar belli oldu, yakın zamanda muhtemelen açıklayacağız, ben de heyecanla bekliyorum.” dedi.

SURVIVOR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Survivor'ın başlayacağı tarih henüz net olarak belli olmadı. Survivor All Star'ın yeni yılda başlaması bekleniyor. Survivor'ın başlayacağı net tarih açıklandığı zaman detaylar haberde yer alacak.

Jim Carrey, 60'ıncı yaşını böyle kutladıDünyaca ünlü oyuncu Jim Carrey, 60 yaşına bastı. Doğum gününü yayınladığı video ile kutlayan Carrey, "Yaşlandım ama hala altın gibiyim" mesajını yazdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber